MILENECKÝ AZYL

Salon Věra si celý můžete pronajmout jako milenecký azyl, který je vám k dispozici jako malé privátní wellness. Toto malé wellness studio můžete využít jako alternativu pro hodinový hotel, ale na rozdíl od tohoto pojmu je to určeno pro náročnější klientelu a vaši celkovou relaxaci.
Vstupní místnost slouží k posezení a občerstvení, z lednice si můžete vybrat různé nápoje, přičemž nealkoholické- káva, čaj, džusy jsou vám k dispozici zdarma. Z alkoholických nápojů si můžete zakoupit šampus Bohemia, bílé, červené víno, nebo si vybrat z české nabídky piv.
Další místností je místnost pro hydroterapii- privátní vířivka pro dva až tři lidi. Až opustíte tento whirlpool, můžete využít infrasauny v další místnosti. Infrasauny máme dvě, jedna infrasauna je vpodstatě infrakabina s maximální teplotou prohřátí 60 st. Celsia, druhá infrasauna má nastavitelný program a uspokojí i klienty, zvyklé na klasickou saunu. Tato infrasauna dosahuje teploty 80 stupňů Celsia.
Další místností je odpočívárna s lůžkem, sprchou i druhou toaletou.
V salonku je také radio s CD přehrávačem. Máte-li tedy nějakou oblíbenou hudbu, můžete si přinést i vlastní CD.
Použití ručníků, prostěradel, fénu jev ceně pobytu a je k dispozici, kolik budete potřebovat.

Nabízíme pronájem celého prostoru s využitím privátní sauny, resp. infrasauny a vířivky (whirlpoolu). Celý salon mohou využít jako milenecký azyl i trojice, přičemž třetí osoba připlácí k ceně za dvojici jen 200 Kč (viz ceník).

Ceník pro dvojice:

1 hod. – 600 Kč

2 hod. – 1000 Kč

3 hod. – 1400 Kč

každá další hod. – 400 Kč

noční tarif  22 – 8 hod. – 1400 Kč