MILENECKÝ AZYL

Milenecký azyl nebo-li hodinový hotel Praha 10 – Salon Věra – si celý můžete pronajmout jako milenecký azyl (azyl pro milence), který je vám k dispozici jako malé privátní wellness. Toto malé wellness studio můžete využít jako alternativu pro hodinový hotel, ale na rozdíl od tohoto pojmu je to určeno pro náročnější klientelu a vaši celkovou relaxaci, další využití: sauna a vířivka.

Vstupní místnost slouží k posezení a občerstvení, z lednice si můžete vybrat různé nápoje, přičemž nealkoholické- káva, čaj, džusy jsou vám v mileneckém azylu k dispozici zdarma. Z alkoholických nápojů si můžete zakoupit šampus Bohemia, bílé, červené víno, nebo si vybrat z české nabídky piv.

Další místností hodinového hotelu Salon Věra je místnost pro hydroterapii – privátní vířivka (whirlpool) pro dva až tři lidi. Vířivka s teplou vodou, teplota je nastavitelná, obvyklá teplota je 36 stupňů Celsia, disponuje hydromasážními tryskami (hydromasáž) a perličkou. Tato privátní vířivka má vlastní osvětlení, jehož barvu si můžete sami navolit.

Až opustíte tento whirlpool, můžete využít infrasauna v další místnosti. Infrasauny máme dvě, jedna infrasauna je vpodstatě infrakabina s maximální teplotou prohřátí 60 st. Celsia, druhá infrasauna má nastavitelný program a uspokojí i klienty, zvyklé na klasickou saunu. Tato sauna, resp. infrasauna, dosahuje teploty 80 stupňů Celsia. Saunování – 2x privátní sauna pro dva, je možné v tomto typu saun (infrasauna) i pro kardiaky (teplota je nastavitelná u jedné do max. 60 stupňů Celsia, u druhé do max. 80 stupňů Celsia).

Použití ručníků, prostěradel, osušek a fénu je v ceně pobytu a je k dispozici, kolik jich budete potřebovat, jak lze také předpokládat v privátním wellness studiu.

Další místností je odpočívárna s lůžkem, sprchou i druhou toaletou. Tato místnost je velmi příjemně vybavena pro pobyt dvojic (jako milenecký azyl nebo-li hodinový hotel), přičemž odběhnout do vířivky či se jen občerstvit máte jen  do další místnosti.
V salonku je také radio s CD přehrávačem. Máte-li tedy nějakou oblíbenou hudbu, můžete si přinést i vlastní CD.

Nabízíme pronájem celého prostoru s využitím privátní sauny, resp. infrasauny a vířivky (whirlpool). Celý salon mohou využít jako milenecký azyl i trojice, přičemž každá další osoba připlácí k ceně za dvojici jen 200 Kč (viz ceník).

Ceník pro dvojice:

1 hod. – 600 Kč

2 hod. – 1000 Kč

3 hod. – 1400 Kč

každá další hod. – 400 Kč

noční tarif  22 – 8 hod. – 1400 Kč

Pobyt v salonu Věra přes noc je oblíben nejen pro dvojice (jako milenecký azyl – hodinový hotel), ale lze jej využít pro pořádání oslav či přátelských party.