ÚVOD

 

Salon Věra je privátní relaxační salon (Praha 10, v blízkosti stanice metra Strašnická) v příjemném prostředí, který nabízí množství služeb pro Vaši fyzickou i psychickou pohodu již od roku 1991. K odpočinku a relaxaci je k dispozici infračervená privátní sauna (2x), privátní whirlpool (privátní vířivka) nebo můžete využít široké nabídky – relaxační masáže včetně hydromasáže.


Srdečně Vás zveme k návštěvě – adresa – Praha 10, Pod altánem 91. Nacházíme se v dobré dostupnosti stanice metra Strašnická nebo zastávky tramvají a autobusů – stanice Na Hroudě.
. Soukromý whirlpool (soukromá vířivka)
. Soukromá infrasauma (
2x, jedna sauna na 80 stupňů Celsia, druhá infrasauna na 65 stupňů Celsia)
. Masáže


Infračervená soukromá sauna (infra kabina)
 salonu Věra nabízí relaxaci a nezbytný odpočinek jak jednotlivcům, tak i dvojicím a skupinám až čtyř osob. Pro skupiny zajišťujeme saunování v obou saunách. Při pobytu v sauně proniká celých 80 % tepelné energie až do 5 cm hloubky těla. Díky tomu dochází v optimálním tepelném režimu k zahřívání svalů, kloubů, kostí i vnitřních orgánů. Celé tělo se tak vyčistí od škodlivých látek a duše se naplní  blahodárným pocitem pohody, klidu, čistoty.
Salon Věra poskytuje nejen klasické švédské masáže, ale i masáže čokoládové, relaxační masáže s éterickými oleji, masáže formující postavu, regenerační masáže s kokosovým olejem i řadu dalších. Navíc zde můžete využít nahřátí těla před masáží – použití hydromasáže ve vířivce nebo je vám k dispozici soukromá sauna.


Privátní vířivka i privátní sauna pro dva 
– včetně odpočinku v další místnosti s dvoulůžkem – lze využít pro dvojice v naprostém soukromí jako milenecký azyl. Azyl pro milence můžete využít za speciální cenu nočního tarifu 1400 Kč, a to od 22 hod. do 8 hodin ráno.
Privátní wellness – soukromá vířivka a soukromá sauna s odpočívárnou lze využít nejen pro relaxaci jednotlivců a párů, ale i k pořádání různých oslav přátel. Nabídka nealkoholických nápojů je zdarma. Přičemž platí tarify jako za dvojici a další každá osoba připlácí pouze 200 Kč/osoba. Osušky, prostěradla, fény i nealko nápoje jsou již v ceně vstupu, tedy se nepřiplácí. Těšíme se na Vaši návštěvu, objednávky na ten samý den raději telefonem (605257378).